Magna Pasta! - Ízletes variációk a friss tésztára

Akkor gyere el főzőestünkre és mindent megtudhatsz Mimmától, aki olasz háziasszony lévén, maga is édesanyjától és nagymamájától leste el a fortélyokat! Ezen a kurzuson garantáltan nem fogtok unatkozni, különféle tésztaételeket fogunk elkészíteni, számos variációban..

Tagliatelle con panna, prosciutto, funghi e piselli (Tejszínes sonkás, gombás frissen gyúrt tagliatelle tészta zöldborsóval)

Spaghetti all'aglio, olio e peperincino (Pikáns tészta fokhagymával, csípős paprikával és olívaolajjal)

Tagliatelle alla bolognese (Frissen készített szélesmetélt tészta klasszikus bolognai raguval)

Cannelloni ricotta e spinaci al sugo di pomorodo (Csőben sült cannelloni tészta spenóttal és ricottával töltve, paradicsomos szószban)

A recept- és szakácsváltoztatás jogát fenntartjuk!

Cucina regionale - Dél-Olaszország varázslatos ízei: Puglia

2017.06.30. 18:00, péntek
Téged is elbűvöl Dél-Olaszország varázslatos világa, színei, ízei, illatai? Az áttetsző türkizkék tenger,
a messze földön híres déli vendégszeretet, a frissen fogott halak utánozhatatlan zamata,
az éltető napsütés és a helyiekből ösztönösen fakadó életöröm?
A kurzuson megmutatjuk Puglia tartomány fenséges és gazdag kulináris világát.
Cucina regionale - Dél-Olaszország varázslatos ízei: Puglia

2017.07.01. 18:00, szombat
Csapatépítő program, céges rendezvény, lánybúcsú, szülinapozás, baráti összejövetel tradicionális olasz ízek kíséretében.
Foglalja le előre látványkonyhánkat egy hamisítatlan olasz estére!

Változatos olasz ételek, variálható menüsor, olasz szakács vezetésével, kellemes környezetben.
Ajánlatkérésével kapcsolatban, várjuk kedves megkeresését e-mailben vagy telefonon a +36 1 789 1414-es számon!

Privát rendezvény - Olasz séf házhoz

2017.07.02. 17:00, n/a
Foglalja le előre látványkonyhánkat egy hamisítatlan olasz estére!

Ajánlatkérésével kapcsolatban, várjuk kedves megkeresését e-mailben az info@olasz-fozoiskola.hu címre, vagy telefonon a +36 1 789 1414-es számon!

Privát rendezvény - Olasz séf házhoz

A tenger kincsei - halas kurzus a tenger szerelmeseinek

2017.07.06. 18:00, csütörtök

Év elején is szeretnéd asztalodra varázsolni a nyár, pontosabban a tenger ízeit? Szereted a halas ételeket, de az elkészítése gondot okoz vagy éppenséggel a friss tengeri hal beszerzése tűnik nehézkesnek? Netán nem igazán ismered a különféle tengeri herkentyűk felhasználási módját?

Akkor ez a kurzus tökéletes választás számodra!

Ajándékutalvánnyal a különbözeti díj (1.000 Ft) megfizetésével lehet részt venni!

A tenger kincsei - halas kurzus a tenger szerelmeseinek

2017.07.08. 11:00, szombat

2017.07.12. 18:00, szerda

2017.07.13. 18:00, csütörtök

Mindenki szeretné újra kirobbanó formában lenni. Lehetséges mindez oly módon, hogy közben nem koplalunk, hanem finom olasz ételeket fogyasztunk? A válaszunk: igen! A mediterrán diétával legalábbis biztosan.

Ha te is fitten szeretnéd várni a nyarat! Főzzük ki együtt a karcsúság titkát!

2017.07.15. 11:00, szombat
Ezzel a kurzussal a húsokat kedvelő vendégeinknek szeretnénk kedveskedni, melynek keretein belül 100%-ban olasz húsos recepteket fogunk elkészíteni, legyen az akár: sült, főtt, grillezett vagy bármely más módon elkészített.

2017.07.19. 18:00, szerda
Milyen az igazi olasz házilag készült pizza?

Ez mindenkit foglalkoztat, aki a pizzát szereti...és aki a pizzát szereti, szereti a focaccia-t is! :)

Olasz tájak konyhája - Szicília

2017.07.20. 18:00, csütörtök

Aki egy kicsit is elmélyedt az olasz gasztronómiában, az tudja, hogy egységes olasz konyha nemigen létezik. Minden tájegységnek megvannak a maga sajátos fogásai, így van ez a három tenger szigetének nevezett Szicíliával is.

Fedezzük fel együtt Szicília páratlanul gazdag ízvilágát! A tenger ízvilága ötvöződik a szárazföld páratlan kincseivel amit Szicília vulkanikus talaja kínál. A hozzávalók frissen érkeznek konyhánkba.

Olasz tájak konyhája - Szicília

2017.07.21. 18:00, péntek

Privát rendezvény

Cuciniamo in italiano! 2. parte Piatti estivi - Főzzünk olaszul! 2. rész - könnyed nyári ételek

2017.07.22. 11:00, szombat
Ezt a kurzust kifejezetten azoknak ajánljuk, akik szeretik az olasz nyelvet esetleg már tanulták is és szívesen hallgatják Giuseppe tanácsait illetve szeretnék ellesni hogyan főz egy igazi nagy olasz szakács. A TANFOLYAM OLASZ NYELVEN ZAJLIK.
Az olasz konyha fogásai között nem egy-két, hanem több ezer (!) olyan, egyszerűen elkészíthető étel van, mely egy kis olasz rafinériával könnyen a kedvenc ételünkké/a család kedvenc fogásává válhat. Csatlakozzatok a programhoz és lessetek el minden konyhai titkot olasz séfünktől!

Cuciniamo in italiano! 2. parte Piatti estivi  - Főzzünk olaszul! 2. rész - könnyed nyári ételek

2017.08.21. 18:00, hétfő